Simay Medikal bayii ve hastalarına ihtiyacı olan desteği ve hizmetleri sunmaktadır.

Rehabilitasyon

Teknolojik cihazların hastalar tarafından kullanılabilmesi için belirli bir cihaz hakimiyeti gerekmektedir. Hastanın cihazın teknolojisine hakim olması cihazı  konforlu kullanabilmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda belirli cihazların satın alımından sonra hastalar eğitmenler tarafından verilen rehabilitasyon sürecine katılım sağlamaktadır. Rehabilitasyon süreçleri hastaların cihazı tanımasını, cihazı en iyi performansta kullanabilmesini sağlamakta, hastalar alanında uzman fizyoterapistler ve eğitmenlerden cihaz eğitimi almaktadır.

Satış Sonrası Destek

Simay Medikal satış sonrasında da bayi ve hastalarının yanında olmaya devam etmektedir. Ürünleri hakkında hasta memnuniyetine son derece önem veren Simay Medikal, hastaların ve bayiilerin taleplerini dinlemekte ve müşteri memnuniyeti için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmektedir.

Yurtiçi/ Yurtdışı Bayii eğitimleri

Simay Medikal çalışan ve bayii eğitimleri organize etmektedir. Çalışanlarının ve bayiilerinin yurtiçi ve yurtdışındaki eğitimlere, firma gezilerine ve fuarlara katılarak medikal sektörü hakkında bilgilerini tazelemelerini, dünyadaki teknolojik gelişmelerden hızlı haberdar olmalarını sağlamaktadır.

Teknik Servis

Simay Medikal, üretimini yaptığı ürünler için teknik servis sorumluluğunu da üstlenmektedir. Ürünlerde oluşan herhangi bir kusur uzman teknik servisimizin incelemesi ile tespit edilmekte ve garanti kapsamında değerlendirilerek tamir/değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.