Hakkımızda

Simay Medikal 1998 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne tüm dünyada gelişen teknolojileri takip ederek, hastalar için en uygun cihaz ve ürünü sunmayı temel ilke edinmiştir. 2002 yılında İzmir merkezini açan Simay Medikal tüm Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara ürün ulaştırma konusunda azimle çalışmaktadır.

İzmir’de idari ofisiyle birlikte üretim merkezini de devreye alan Simay Medikal, gelişen teknolojiyi kendi bünyesinde üretmekte, yerli ürün ve üretime son derece önem vermektedir. Ürün geliştirme ve kaliteli ürün üretme konusunda alanında uzman mühendisler ve teknikerleri üretim merkezinde istihdam etmektedir.

Yerli üretimin beraberinde Dünya’nın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Simay Medikal; Fillauer, ReWalk Robotics, Basko gibi alanında öncü firmaların ürün ve cihazlarını hastalar ile buluşturmaktadır.  

Türkiye’de 150’den fazla bayiisi ve her şehre ulaşan satış danışmanları ile hastalar için ulaşılabilir olmak Simay Medikal’in temel çalışma prensiplerinden biridir.

Simay Medikal satış sonrası hizmeti ile bayiilerine ve hastalarına karşı sorumluluklarını yürütmekte herhangi bir talep olması halinde  bayii ve hastalarına gereken desteği sağlamaktadır.

Engelleri kaldırmanın mutluluğu ile motive olan genç ve dinamik çalışan kadromuz ulaşılabilen her noktaya ürün ve hizmet sağlamaktadır.


Kalite Belgelerimiz