ReWalk 6.0

ReWalk, omurilik yaralanması (SCI) olan kişilerde motorlu bir sistemle kalça ve dizlerde hareket oluşturarak bu kişilerin dik durmasını, yürümesini, dönmesini ve merdiven çıkıp inmesini sağlayan  giyilebilir nitelikte bir robotik dış iskelettir.

Yürüyüşten de Öte

ReWalk, uzun araştırmalar sonucu ortaya konmuş bir üründür. Hafif ve giyilebilen bir dış iskelet şeklinde olan ürün, kalça ve dizlere monte edilmiş ve pille çalışan motorlarla işlev görür.

ReWalk Rehabilitation System

ReWalk Rehabilitation System; ReWalk Personal Sistemi satın alan kişilere sistemi evde ve sosyal ortamlarda kullanabilmeleri için hazırlık eğitimi de verilebilmektedir.

ReWalk Robotics Hakkında

ReWalk Robotics, tekerlekli sandalyeye bağımlı kişilerin tekrar ayağa kalkmasını ve yürümesini sağlayan dış iskelet ürünlerini tasarlayan, geliştiren ve pazarlayan yenilikçi bir tıbbi cihaz şirketidir.

ReWalk Nedir?

ReWalk ürünü, omurilik yaralanması (SCI) olan kişilerde kalça ve dizlerde hareket oluşturarak bu kişilerin dik durmasını, yürümesini, dönmesini ve merdiven çıkıp inmesini sağlayan giyilebilir nitelikte motorlu bir robotik dış iskelettir. * Sistem, giyilerek bağlanan bir destek sistemi, bilgisayar bazlı bir kontrol sistemi ve hareket sensörleri vasıtasıyla kullanıcı tarafından tetiklenebilen bir hareketlilik sağlamaktadır. Sistem, bacaklardaki doğal yürüyüş paternini taklit ederek bağımsız ve kontrollü yürüyüş sağlar.

ReWalk teknolojisi, evde, işte ve sosyal ortamlarda tüm gün kullanılabilir. ReWalk, en çok kullanılan ve gerek klinik çalışmalarda gerekse kapsamlı laboratuvar testleriyle üzerinde en fazla araştırma yapılan dış iskelet sistemdir.

KİMLER KULLANABİLİR?

  • El ve omuzların koltuk değneği veya yürüteç desteği açısından yeterli olması; Sağlıklı kemik yoğunluğu; İskelette kırık olmaması; EasyStand gibi ayakta durmayı kolaylaştıran bir cihazı kullanabilme; Genel sağlık durumunun iyi olması; 160 cm ila 190 cm arası boy; En fazla 100 Kg vücut ağırlığı.

TEKNİK SERVİS

  • ReWalk Robotics, ürünün teslimi ve kurulumundan başlayarak kullanım ömrünün sonuna kadar en iyi şekilde teknik servis desteği vermeyi taahhüt eder.
  • Servis hizmeti, cihazın kurulumu ile başlar ve müşterinin uzaktan telefonla, e-posta yoluyla veya gerektiğinde yüz yüze görüşerek desteklenmesi ile devam eder.

Sohbet Et
1
Close chat
Simay Medikal ürün ve hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her konuda buradan bilgi alabilirsiniz

Destek