hakkimizda


logoSimay Medikal
yüksek teknolojiyi sizin bir parçanız yapıp hayata birlikte gülümsememiz için çalışıyor.

Ankara’da 1998 yılında kurulan firmamız yurt içi ve yurt dışında gelişen teknolojileri de yakından takip etmektedir. Hasta sağlığını temel ilke edinerek büyüyen ve gelişen firmamız 1999 yılında Malatya şubesini hizmete açmış ve daha sonra 2002 yılında merkezini İzmir’e taşımıştır.

Firmamız, distribütörlük ve hasta uygulama faaliyetlerinin yanı sıra aynı zamanda merkezi İzmir’de bulunan üretim alanı ile üretici olarak da hizmet vermektedir. Temel hedefimiz, hastaların ihtiyaçlarına göre uygulanacak olan protezler ile amacı hastaların günlük hayatlarını yardım almadan devam etmeleri ve kullanım rahatlığı verecek şekilde uygulamaya çalışmaktır.

 Unutmamalı ki yapılacak olan protezler sadece görüntü tamamlamak ve hastayı ayağa kaldırmak için değil, aynı zamanda hastanın hayatına kaldığı yerden eskisi gibi devam edebilmesini sağlamak içindir.Bir hareketi yapabilmek ya da yapamamak gibi o hareketi hızlı ya da yavaş yapmak bilimsel gerçeklerle ispat edilen ayrımlardır. Özürlü olmadığını düşündüğümüz birçok kişinin birçok işi yapamadığı halde sizin yapabilecek olmanız bir gerçek değil midir?

Şu da bilinmelidir ki en pahalı ya da en son teknolojik ürün kişi için her zaman en iyi ürün olmayabilir. Size en uygun protezi seçmenize protez teknikerlerimiz ve fizyoterapistlerimiz yardımcı olacaktır. Ayrıca protezlerinizi en doğru ve etkin şekilde nasıl kullanacağınız teknikerlerimizce öğretilecektir.

Kurulduğu günden bu yana hastalarımıza mümkün olan yüksek hareketliliği ve yaşam kalitesini sağlamayı hedefleyen firmamız, bütün birikimlerini yeni bir hayata adım atan sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.

Sohbet Et
1
Close chat
Simay Medikal ürün ve hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her konuda buradan bilgi alabilirsiniz

Destek