Distribütörler

Simay Medikal,  protez ve ortez alanında Fillauer, Touch Bionics gibi dünya markalarının distribütörlüklerini yapmaktadır. Bu sayede teknolojiyi  yakından takip ederek dünya ile aynı anda size en son  teknolojiyi sunmaktadır.


dis04Touch Bionics

Touch Bionics firmasının tarihçesi 1963 yılına Prenses Margaret Rose Hastanesi’ne kadar uzanır. Bu şirket bünyesindeki ilk çalışmaların amacı talidomid mağduru olan çocuklara yardım etmekti. 1988 yılında Touch Bionics elektronik protez sektöründe adını duyurarak elektronik omuzlar, dirsekler ve eller üretmeye başlamıştır. 1993 yılında Touch Bionics tarafından üretilen el sistemleri uluslar arası basında gündeme gelmiştir ve bunun sonucunda 1998 yılında dünyanın ilk elektronik omuz protezi üretilmiştir.

rewalkReWalk

ReWalk ürünü, omurilik yaralanması (SCI) olan kişilerde kalça ve dizlerde hareket oluşturarak bu kişilerin dik durmasını, yürümesini, dönmesini ve merdiven çıkıp inmesini sağlayan giyilebilir nitelikte motorlu bir robotik dış iskelettir. * Sistem, giyilerek bağlanan bir destek sistemi, bilgisayar bazlı bir kontrol sistemi ve hareket sensörleri vasıtasıyla kullanıcı tarafından tetiklenebilen bir hareketlilik sağlamaktadır. Sistem, bacaklardaki doğal yürüyüş paternini taklit ederek bağımsız ve kontrollü yürüyüş sağlar.

dis01Fillauer

George Fillauer Sr. Tarafından 1914 yılında Red Star Pharmacy adıyla kurulan şirket Fillauer Companies adını alarak protez ve ortez alanında hizmet vermeye başlamıştır. Uluslar arası platformda müşterilerine en yeni teknolojileri sunan ve müşteri hizmetlerinden ödün vermeyen Fillauer şirketi Fillauer LLC, Hosmer Dorrance Corporation, Motion Control, Centri ve Trautman gibi alt şirketleri de bünyesinde bulundurmaktadır. DuraShock, Utah Arm, Isocentric RGO gibi ürünler bugün dünyanın en gözde protezleri arasında yer almaktadır.


marka13ESP

ESP firması 1996 yılında Louis J. Haberman tarafından kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Protez sanayine yenilikler taşımaktır. Şirketin misyonu yeniliklerle, ürünlere ve müşterilere verilen değerle ve müşteri ihtiyaçlarına tanınan öncelikle birlikte yaşanan hayatın kalitesini arttırmaktır.

Sohbet Et
1
Close chat
Simay Medikal ürün ve hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her konuda buradan bilgi alabilirsiniz

Destek